Spotify Hesap Silme 2024: Kalıcı Olarak Spotify Hesap Kapatma Linki

İsveç merkezli müzik ve podcast veri akışı sağlayan Spotify onlarca yerli ve yabancı müziği bünyesinde bulundurur. Dijital müzik platformu Spotify aboneliğe dayalı hizmet sağlar. Müzikleri sınırsızca dinlemek için Premium üyeliği şarttır. Ancak Spotify’dan hoşlanmayanlar veya üyeliklerini tamamen sona erdirmek isteyenler için hesap silme imkanı bulunur.

Spotify Hesap Kapatma Linki

Spotify Hesap Silme

Spotify Hesap Silme Linkine tıklayın.Spotify hesabınızı açın.Hesabı Kapat butonuna basın.Karşınıza gelen ekranda ‘Devam’ yazısına basın.‘Anlıyorum’ kutucuğuna basın ‘Devam’a tıklayın.Hesabın bağlı olduğu e-posta adresini kontrol edin.Gelen mailde ‘Hesabımı Kapat’ kutucuğuna basın.Bu işlemden sonra Spotify hesabın tamamen silinmiş olacaktır.

Spotify Premium Hesap Kapatma

Aboneliğe dayalı dijital müzik platformu Spotify’da şarkıları sınırsızca dinlemek için Premium üyelik gerekir. Premium üyeliği beğenmeyenler planı değiştirme imkanı bulunur Bunun için;

Spotify sitesini açın.Spotify hesap bilgilerinizle oturum açın.Hesap sayfasına gidin.Alt tarafta yer alan ‘Planın’ sayfasını açın.‘Planı Değiştir’ seçeneğine tıklayın.Premium’u İptal Et seçeneğine basın.Karşınıza çıkan gerekli onayları verin.Bu işlemden sonra Premium üyeliğiniz sona ermiş olacaktır.

Spotify Kalıcı Hesap Silme İşlemi İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

Aynı kullanıcı adı ile yeniden hesap oluşturamazsınız.Aynı e-posta adresi ile yeniden hesap oluşturabilirsiniz.Hesabınız geri dönülmez bir şekilde silinir.Kaydedilen tüm müzikleriniz ve müzik listeleriniz silinir.Oluşturduğunuz tüm çalma listeleri silinir.Bütün takipçilerinizi kaybedersiniz.

About the Author: Melek Demir

You might like

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir