Silinen Fotoğrafları Geri Getirme 2024: Telefondan Silinen Resimleri Programsız Geri Getirme

Gelişen teknoloji ile birlikte hayatımıza giren akıllı cep telefonları insan yaşamında önemli yere sahip teknolojik cihazlar arasında yer alıyor. Cep telefonları bilgisayar, fotoğraf makinesi ve kamera yerine de kullanışlı olması yönüyle tercih ediliyor. Geniş depolama özellikleri sayesinde çekilen fotolar ve videolar telefon hafızasına ve hafıza kartlarına kaydediliyor. Ancak bazı durumlarda telefondaki fotoğraflar yanlışlıkla silinebiliyor. Anılarına kaybetmek istemeyen kişiler için ise silinen fotoğrafları geri getirme yöntemi bulunuyor.

Android Telefondan Silinen Fotoğrafları Geri Getirme 2024

1. Yöntem: Galeri Uygulamasını Kullanarak

Galeri uygulamasını açınMenü’ye dokunun.Çöp Kutusu’nu seçinDüzenle’ye dokunun.Geri yüklemek istediğiniz fotoğrafları işaretleyinGeri Yükle’ye dokunun.

2. Yöntem: Google Fotoğraflar Uygulamasını Kullanarak

Google Fotoğraflar uygulamasını açınKitaplık’a dokunun.Çöp Kutusu’nu seçinSeç’e dokunun.Geri yüklemek istediğiniz fotoğrafları işaretleyinGeri Yükle’ye dokunun.Nesneleri geri yüklemek için açılır pencereye dokunun.

iOS Telefondan Silinen Fotoğrafları Geri Getirme 2024

1. Yöntem: Fotoğraflar Uygulamasını Kullanarak

Fotoğraflar uygulamasını açın.Diğer Albümler listesini aşağı kaydırın”Son Silinenler”e dokunun.Ekranın sağ üst köşesindeki “Seç”e dokunun.iPhone’unuza döndürmek istediğiniz her fotoğrafı seçin.Sağ alt köşede, “Kurtar”a dokunun.

2. Yöntem: iCloud Uygulamasını Kullanarak

iCloud Fotoğrafları, tüm fotoğraflarınızı ve videolarınızı iCloud’da güvenli bir şekilde saklar, böylece bunlara her aygıtınızdan erişebilirsiniz. iPhone’unuzda bir fotoğraf çektiyseniz ancak fotoğrafı diğer aygıtlarınızda görmüyorsanız aşağıdaki adımları izleyerek ayarlarınızı kontrol edin.

Ayarlar > [adınız] bölümüne gidiniCloud’a dokunun.Fotoğraflar’a dokunun.iCloud Fotoğrafları’nı açın.

 

 

 

 

About the Author: Melek Demir

You might like

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir